+371 2 89 900 98 info@sugaring.lv
Sugaring

Pakalpojumi

Augšējās lūpas epilācija

Ir iespējams pilnīgi atbrīvoties no neglītajām “antenām” virs augšējās lūpas – daudzas sievietes jau ir izmantojušas šo iespēju un veiksmīgi likvidējušas šos matiņus.

Šai sejas daļai matu noņemšanai visbiežāk tiek izmantota shugaring pasta. Šī metode ir droša un efektīva – matu noņemšanas rezultāts ir ilgstošs, atšķirībā no citām metodēm.

Roku Sugaring

Roku epilācija – tas ir tas par ko aizdomājas sievietes, kuram ir pārāk pamanāmi, tumši mati uz rokām, kas neļauj viņām justies pārliecinātām un sievišķīgām. Regulāra skuvekļa vai depilācijas krēma izmantošana nav labākais veids, jo tas nekavējoties izraisa jaunu, pat tumšāku un stingrāku matu augšanu. 

Kāju Sugaring

Ir daudz veidu, kā padarīt ādu uz kājām gludu. Starp tiem ir skūšanās, vaksācija, lāzers, parastais elektriskais epilators. Visām šīm matu noņemšanas metodēm ir trūkumi.

Sugaring paduses

Kaut arī dažos planētas reģionos mati padusēs var tikt uzskatīti par seksuāliem, rietumu pasaulē tas tiek uzskatīts par nevēlamu. Tas īpaši attiecas uz sievietēm – viņi tradicionāli atbrīvojas no matiem zem padusēm, izmantojot dažādas matu noņemšanas metodes. 

Piedāvājumi & Akcijas

Abonoments

uz visu gadu tikai € 690

2 reizes mēnesī bezmaksas apmeklējums
Paduses | Bikini | Kājas

Izvēlies jebkuras 3

ar 15% atlaidi

Izvelies jebkuras trīs procedūras no mūsu pakalpojumu klāsta un saņem 15% atlaidi!

Atsauksmes

Ko Par Mums Saka

“Es nodzīvoju Latvijā kādus 10 mēnešus, un visu laiku Jekaterina man daudz palīdzēja, lai es izskatītos labi. Es uzzināju par viņu  no Instagram, un es priecājos, ka šī mazā ideja ir pārtapusi par tik lielu biznesu! Jekaterina, tu esi lieliska meistare, es vēl neesmu atradusi Krievijā tādu pašu speciālistu, kā tu – kas visu dara tik uzmanīgi, uzmanīgi, un, ja iespējams, nesāpīgi. Liels Paldies!”

“Es jau ilgu laiku meklēju labu meistaru Latvijā, un beidzot es to atradu !!! Hooray! Jekatrīna darīja visu augstākajā līmenī, tikai gudra un profesionāla savā jomā. Protams, man bija jādodas no Rīgas uz Ikšķili, jāsaka ka tas bija tā vērts. Liels paldies tev Jekaterīna. Drīz atkal atbraukšu!”

PIESAKATIES UN

Palutiniet sevi …

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.