+371 2 89 900 98 info@sugaring.lv
sugaring

Seja

Sejas Sugaring

Ietver matu noņemšanu no sejas un zoda. Negaidīts sejas apmatojuma ir katastrofa daudzām sievietēm. Tas var būt saistīts ar dažādiem hormonāliem traucējumiem, visbiežāk ar vīriešu dzimuma hormonu pieaugumu organismā. Ārstēšana var aizņemt ilgu laiku un ne vienmēr ir efektīva. Dažām sievietēm nepietāv pārlieku aizaugušas uzacis un tas ievērojami bojā kopējo tēlu. Uzaču raustīšana ar pinceti ir sāpīga procedūra, kas bieži noved pie ādas apsārtuma un mazu punktu parādīšanos. Sejas depilācija ietver nevēlamo matiņu noņemšanu no zoda, augšējās lūpas, uzacīm un vaigiem. Kad tas tiek veikts, ir jāņem vērā vīriešu un sieviešu fizioloģijas atšķirības. Galu galā, ja skūšanās tiek uzskatīta par normu vīriešiem, sievietēm sejas matu noņemšana šādā veidā nav piemērota, radot biezākus matus. Skūšanās nesabojā matu folikulu, tāpēc mati sāk augt ar divkāršu spēku. Mūsdienu metodes ļauj noņemt pat īsus matiņus ar saknēm, kas ir īpaši svarīgi tādām procedūrām kā augšējo lūpu epilācija un uzacu epilācija. Ir nepieciešams rūpīgi izvēlēties pareizo epilācijas veidu, jo kairinājums un iekaisums, kas bieži vien ir saistīti ar šo procedūru, ir gatavi pastāvīgi sabojāt izskatu un noskaņojumu.

Daudzas sievietes ir iecienījušas šo matu noņemšanas veidu, jo ar katru procedūru mati kļūst maigāki – pēc kāda laika vairums sievietēm tie izzūd vispār.

Piedāvājumi & Akcijas

Abonoments

uz visu gadu tikai € 690

2 reizes mēnesī bezmaksas apmeklējums
Paduses | Bikini | Kājas

Izvēlies jebkuras 3

ar 15% atlaidi

Izvelies jebkuras trīs procedūras no mūsu pakalpojumu klāsta un saņem 15% atlaidi!

Atsauksmes

Ko Par Mums Saka

“Atbrīvoties no neglītajām “ūsiņām” virs augšējās lūpas ir diezgan reāli – daudzas sievietes jau ir izmantojušas šo iespēju un ar panākumiem”

“Ietver matu noņemšanu no sejas un zoda. Negaidīts sejas apmatojuma parādīšanās ir katastrofa daudzām sievietēm. Tas var būt saistīts ar dažādiem hormonāliem traucējumiem.”

PIESAKATIES UN

Palutiniet sevi …

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.