+371 2 89 900 98 info@sugaring.lv
sugaring.lv

Par Mums

Mūsu Misija

Mēs uzskatam ka katrs ķermenis ir skaists, mēs nenosodam nevienu un neaprunājam citu neiespējamā skaistuma ideālus. Mēs mudinām citus būt par personību un izveidot savu unikālo stilu.

1. Uzlikt Sugaring Pastu
2. Noņemt Pastu
3. Apstrādāt
4. Gatavs !
Jekaterina

Jekaterina

Mans vārds ir Jekaterina, paldies, ka veltījāt laiku, lai apmeklētu manu mājas lapu, Jūs esat ļoti laipni gaidīti.
Man vienmēr ir bijusi liela interese par skaistumkopšanas praksi visās tās formās …

Nedaudz par sugaring

Es pati esmu izmēģinājusi dažādas matu noņemšanas metodes, gan skuvekļa asmeni, gan matu noņemšanu, vaska sloksnes un karstais vasks, bet visas tās ir bijušas neefektīvas, sāpīgas vai kairinošas ādai. Vienīgais, kas piemērota manai jutīgai ādai ir cukura pasta – oriģināla matu noņemšanas metode no Persijas, kas noņem matus ar dabisko cukura pastu – sugaring.

Cukura (epilācija) Cukurošana, Sugaring, cukura vaskošana vai Persiešu vaskošana ir metode, kas tiek izmantota matu noņemšanai, kopš 1900. gada pirms mūsu ēras. Vēsturiski cukurs bija atrodams Persijas apvidos līdz pirmajai tūkstošgadei AD.  Tā rezultātā tiek uzskatīts, ka medus bija pirmais Sugaring līdzeklis.

Sugaring metode ir manā piedāvājumā, esmu sertificēta sugaring meistare. Lai uzzinātu vairāk par to, ko Es piedāvāšu saviem klientiem, lūdzu, pārlūkojiet manu mājas lapu un, ja jums ir kādi jautājumi, varat nosūtīt man ziņojumu vai zvaniet man, lai patērzētu 🙂

mīli sevi

Palutini un iepriecini

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.