+371 2 89 900 98 info@sugaring.lv
sugaring

Paduses

Padušu sugaring € 8

Kaut arī dažos planētas reģionos mati padusēs var tikt uzskatīti par seksuāliem, rietumu pasaulē tas tiek uzskatīts par nevēlamu. Tas īpaši attiecas uz sievietēm – viņi tradicionāli atbrīvojas no matiem zem padusēm, izmantojot dažādas matu noņemšanas metodes. Jūs varat vienkārši noskūt nevēlamus matus, vai jūs varat arī, piemēram, ar sugaring pastu epilēt paduses – tas aizņems mazliet ilgāk nekā skūšanās, tomēr ari tas dos ilgstošāku rezultātu. Padušu depilācija ir svarīga ne tikai estētikas ziņā – tā palīdz cīnīties pret sviedriem, un arī ietaupīt dezodorantu. Tiek uzskatīts, ka mitrā vidē labi vairojas baktērijas, tapēc būtu labi skūt paduses, lai paduses nesvīstu un baktērijas tur nevairotos. 

Piedāvājumi & Akcijas

Abonoments

uz visu gadu tikai € 690

2 reizes mēnesī bezmaksas apmeklējums
Paduses | Bikini | Kājas

Izvēlies jebkuras 3

ar 15% atlaidi

Izvelies jebkuras trīs procedūras no mūsu pakalpojumu klāsta un saņem 15% atlaidi!

Atsauksmes

Ko Par Mums Saka

“Es nodzīvoju Latvijā kādus 10 mēnešus, un visu laiku Jekaterina man daudz palīdzēja, lai es izskatītos labi. Es uzzināju par viņu  no Instagram, un es priecājos, ka šī mazā ideja ir pārtapusi par tik lielu biznesu! Jekaterina, tu esi lieliska meistare, es vēl neesmu atradusi Krievijā tādu pašu speciālistu, kā tu – kas visu dara tik uzmanīgi, uzmanīgi, un, ja iespējams, nesāpīgi. Liels Paldies!”

“Es jau ilgu laiku meklēju labu meistaru Latvijā, un beidzot es to atradu !!! Hooray! Jekatrīna darīja visu augstākajā līmenī, tikai gudra un profesionāla savā jomā. Protams, man bija jādodas no Rīgas uz Ikšķili, jāsaka ka tas bija tā vērts. Liels paldies tev Jekaterīna. Drīz atkal atbraukšu!”

PIESAKATIES UN

Palutiniet sevi …

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.