+371 2 89 900 98 info@sugaring.lv
Pakalpojumu sniegšanas politika un

Noteikumi

PIRMS PROCEDŪRAS NEPIECIEŠAMS IEVĒROT:

 • Jāievēro personīgā ādas higiēna,
 • Mata garumam jābūt vismaz:

Paduses no 4mm

Bikini no 5mm līdz 6mm

Kājas no 5mm līdz 6mm

Sugaring LV ir izveidots priekš Jums, lai Jums būtu iespēja saņemt kvalitatīvu pakalpojumu drošā vidē.
Drošība ir mūsu galvenā prioritāte, šie noteikumi un nosacījumi ir spēkā bez izņēmumiem.

  SUGARING LV NEAPKALPOS KLIENTUS AR:

  1) Hroniskām ādas slimībām (jebkuras ādas infekcijas)
  2) Ja nav 100% sadzijušas rētas. Jebkura ķermeņa daļa, kura asiņo.
  3) Klientus ar nosauļotu, kairinātu vai neveselīgu ādu. Tikai kad āda ir sadzijusi, varat zvanīt, lai rezervētu pakalpojumu.
  4) Personas, kuras, pēc mūsu domām, nav fiziskā un garīgā stāvoklī, lai saņemtu pakalpojumus (tostarp jebkāda veida intoksikāciju, patoloģisku uzvedību un citus).
  5) Nemazgātām ķermeņa daļām.
  6) Ļoti novājinātu imūnsistēmu.
  7) Grūtniecību pēc 7. mēneša.

  SAUĻOŠANĀS UN SUGARING DEPILĀCIJA

  Mēs iesakām nogaidīt vismaz 48–72 stundas pēc depilācijas ar cukura pastu, lai varētu uzsākt sauļoties, jo jūsu āda var būt ļoti jutīga. Tā kā cukura noņemšana noņem ādu, novēršot mirušo ādas šūnu augšējo slāni, jums ir lielāka iespēja sauļoties. Ja 48 stundu laikā pēc saldināšanas iziet saulē, iesakām valkāt sauļošanās līdzekli ar 30 vai vairāk SPF.

  GRŪTNIECĪBA UN DEPILĀCIJA AR CUKURA PASTU

  Mēs apkalposim grūtnieces līdz 7. grūtniecības mēnesim, ar parakstītu piekrišanu par pilnu atbildību no klienta puses. Klientam pašam jāsaprot un jāzin, kurā grūtniecības mēnesī tas atrodas, kāds ir tā fiziskais un morālais stāvoklis – Klienta Atbildība. Sakrā ar grūtniecību Jūsu āda var kļūt ļoti jutīga, ko izraisa hormonālās izmaiņas. Mūsu sugaring speciālisti depilācijas laikā parūpēsies par Jūsu komfortu un labsajūtu. Iesakam konsultēties ar savu ārstu, ja grūtniecības laikā Jūs esat ieplānojusi depilāciju ar cukura pastu, jo ir paaugstināts jutības līmenis.

  ⚠️UZMANĪBU!

  KLIENTI AR NOVĀJINĀTU IMŪNSISTĒMU

  Iespējamās alerģiskās reakcijas

  Rezervējot pakalpojumu, klients apzinas, ka pastāv šādi riski, veicot depilāciju ar cukura pastu:
  Depilācija cukura pastu var izraisīt ādas slimības, piemēram, ekzēmas, psoriāzes, rosacea un pinnes kairinājumu.
  Mata folikuls un vaskotās platības var iekaist un uzbriest 24-48 stundu laikā pēc procedūras.
  Depilācija ar cukura pastu padarīs gaišākas vietas, kuras bija nosauļotas vai apstrādātas ar pretapsauļošanās kremu.
  Saules iedarbība pēc depilācijas ar cukura pastu var izraisīt apdegumus un ādas kairinājumu. Ieteicams lietot sauļošanās līdzekļus.
  Sugaring var izraisīt smalkas, plānas un jutīgas ādas atlobīšanos, it īpaši pēc eksfoliācijas līdzekļu lietošanas, un sausu ādas plāksteru, vai, kur ir visvairāk berzes pret ādu. (apakšveļa, džinsi uc.)

  VIZĪTES NOKAVĒŠANAS UN VIZĪTES ATCELŠANAS POLITIKA

  Kā cieņa pret mūsu komandu un citiem klientiem, mēs lūdzam Jūs informēt mūs 24 stundas pirms Jūsu plānotās vizītes, ja Jums mainās plāni – ja vēlaties atcelt vai pārplānot vizīti.
  Visiem pakalpojumiem, kas aizņem vairāk nekā 1 stundu un 30 minūtes, ir nepieciešama 50% iemaksa. Ja jūs atceļat vizīti mazāk nekā 24 stundas pirms ieplānotā laika, tad tiek ieturēta maksa 50% apmērā no visām ārstēšanas izmaksām.
  Vizīti var atcelt / pārcelt, izmantojot saiti e-pastā, kas atgādina par rezervāciju (nosūtīta 48 stundas pirms ieplānotās vizītes), nosūtot mums e-pastu uz info@sugaring.lv vai pa tālruni. Ierašanās ar 15 minūšu vai ilgāk nokavēsanos (bez brīdinājuma), tiek uzskatīta kā “ATCELŠANU”, un tiek iekasēta maksa par atcelšanu.
  Neskatoties uz to, ka mēs to nedarām bieži un tas nav mūsu interesēs, Sugaring.LV patur tiesības atcelt jebkuru vizīti, nesniedzot nekādus paskaidrojumus un atgriež naudu, ja tāda tika iemaksāta. Cilvēciskais faktors var radīt grūtības ar plānošanu un personālu – mēs vienmēr cenšamies tos atrisināt, ja tādi ir, un apkalpot visus mūsu klientus.

  Piedāvājumi & Akcijas

  Abonoments

  uz visu gadu tikai € 690

  2 reizes mēnesī bezmaksas apmeklējums
  Paduses | Bikini | Kājas

  Izvēlies jebkuras 3

  ar 15% atlaidi

  Izvelies jebkuras trīs procedūras no mūsu pakalpojumu klāsta un saņem 15% atlaidi!

  Atsauksmes

  Ko Par Mums Saka

  “Atbrīvoties no neglītajām “ūsiņām” virs augšējās lūpas ir diezgan reāli – daudzas sievietes jau ir izmantojušas šo iespēju un ar panākumiem”

  “Ietver matu noņemšanu no sejas un zoda. Negaidīts sejas apmatojuma parādīšanās ir katastrofa daudzām sievietēm. Tas var būt saistīts ar dažādiem hormonāliem traucējumiem.”

  PIESAKATIES UN

  Palutiniet sevi …

  Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.