+371 2 89 900 98 info@sugaring.lv
sugaring

Bikini

Bikini zonas depilācija

Ja jūs vēlaties būt perfekti gluda un neticami mīkstas ādas īpašniece pat visjūtīgākajās ķermeņa zonās?.. Unikāls atradums priekš jums būs procedūra, kurā tiek izmantota cukura pasta, lai epilētu ķermeņa matus.

Pie minimāla laika un finanšu patēriņa, sugarings nodrošinās lielisku rezultātu. Lai tiktu vaļā no nevēlamiem matiņiem inīmajās zonās, sievietes sāka praktizēt epilāciju ar cukura pastas palīdzību jau senajos laikos – šo metodi ir izdomājušas un iecienījušas senās Persijas kundzes. Tagad šī recepte ir saņēmusi mūsdienu dāmu atzinību un pazīsatma ar nosaukumu “shugaring”.

 

Daudzas sievietes ir iecienījušas šo matu noņemšanas veidu, jo ar katru procedūru mati kļūst maigāki – pēc kāda laika vairums sievietēm tie izzūd vispār.

Piedāvājumi & Akcijas

Abonoments

uz visu gadu tikai € 690

2 reizes mēnesī bezmaksas apmeklējums
Paduses | Bikini | Kājas

Izvēlies jebkuras 3

ar 15% atlaidi

Izvelies jebkuras trīs procedūras no mūsu pakalpojumu klāsta un saņem 15% atlaidi!

Atsauksmes

Ko Par Mums Saka

“Atbrīvoties no neglītajām “ūsiņām” virs augšējās lūpas ir diezgan reāli – daudzas sievietes jau ir izmantojušas šo iespēju un ar panākumiem”

“Ietver matu noņemšanu no sejas un zoda. Negaidīts sejas apmatojuma parādīšanās ir katastrofa daudzām sievietēm. Tas var būt saistīts ar dažādiem hormonāliem traucējumiem.”

PIESAKATIES UN

Palutiniet sevi …

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.