+371 2 89 900 98 info@sugaring.lv
sugaring

Augšējā lūpa

Augšējās lūpas depilācija

Ir iespējams pilnīgi atbrīvoties no neglītajām “antenām” virs augšējās lūpas – daudzas sievietes jau ir izmantojušas šo iespēju un veiksmīgi likvidējušas šos matiņus.

Šai sejas daļai matu noņemšanai visbiežāk tiek izmantota shugaring pasta. Šī metode ir droša un efektīva – matu noņemšanas rezultāts ir ilgstošs, atšķirībā no citām metodēm.

Uz augšējās lūpas sievietēm nevajadzētu augt matiem, kāpēc dažām sievietēm tie aug – iedzimtība (biežāk mati sāk augt pubertātes laikā); – endokrīnās sistēmas traucējumi; – hormonālās neveiksmes vai hormonu saturošu zāļu lietošana. Ja nav iespējams novērst “ūsiņu” augšanu, tad vienīgā izeja ir epilēt to ar šugaring pastu.

Shugaring ir ideāli piemērots sejas epilācijai, jo ​​tas darbojas saudzīgi, droši un vienlaikus efektīvi. Metodes galvenās priekšrocības: – ātra un ilgstoša iedarbība; – zemas materiālu izmaksas; – alerģijas un kairinājuma trūkums; – matu noņemšana, pat neliela garuma; – mirušo šūnu papildināšana un ādas uzturs. Pēc procedūras mati izzūd, un āda virs lūpām kļūst gluda un zīdaina.

Daudzas sievietes ir iecienījušas šo matu noņemšanas veidu, jo ar katru procedūru mati kļūst maigāki – pēc kāda laika vairums sievietēm tie izzūd vispār.

Piedāvājumi & Akcijas

Abonoments

uz visu gadu tikai € 690

2 reizes mēnesī bezmaksas apmeklējums
Paduses | Bikini | Kājas

Izvēlies jebkuras 3

ar 15% atlaidi

Izvelies jebkuras trīs procedūras no mūsu pakalpojumu klāsta un saņem 15% atlaidi!

Atsauksmes

Ko Par Mums Saka

“Es nodzīvoju Latvijā kādus 10 mēnešus, un visu laiku Jekaterina man daudz palīdzēja, lai es izskatītos labi. Es uzzināju par viņu  no Instagram, un es priecājos, ka šī mazā ideja ir pārtapusi par tik lielu biznesu! Jekaterina, tu esi lieliska meistare, es vēl neesmu atradusi Krievijā tādu pašu speciālistu, kā tu – kas visu dara tik uzmanīgi, uzmanīgi, un, ja iespējams, nesāpīgi. Liels Paldies!”

“Es jau ilgu laiku meklēju labu meistaru Latvijā, un beidzot es to atradu !!! Hooray! Jekatrīna darīja visu augstākajā līmenī, tikai gudra un profesionāla savā jomā. Protams, man bija jādodas no Rīgas uz Ikšķili, jāsaka ka tas bija tā vērts. Liels paldies tev Jekaterīna. Drīz atkal atbraukšu!”

PIESAKATIES UN

Palutiniet sevi …

Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.